Dansport » Home » Kadetky a juniorky

Postavení mezi nejlepšími týmy v Přeboru Prahy jsme obhájili

Vloženo: 7. 11. 2017

Juniorky

V sobotu byla na programu soutěž juniorek, kde jsme bojovaly v tomto složení: kapitánka Terka Krausova na bloku, Johy Rajmonová a Kačka Novotná také na bloku, Johanka Džusík Fialova na náhře, Eliška Holečková na účku, Verča Houtová, Růža Čermáková, Áňa Koštejnová na smeči a Maru Krejzová na liberu. První zápas jsme hrály proti týmu, co přišel z druhé ligy a to s Mikulovkou B. Zvítězily jsme 2:0. Tento zápas byl takový rozehřívací před největším rivalem soutěže a to Kavčím horám. Byl to krásný, velice napínavý zápas, ale bohužel se tentokrat radovaly holky z Kavčích hor, porazily nás nejmenším možným rozdílem a to ve třetím setu 19:17. Pak už nás čekal poslední zápas proti Perunovi - holkám ze Sava, kde jsme také zvítězily 2:0. Za sobotní výkony musím pochválit všechny holky, bojovaly, fandily si a tak to má vypadat!!!

Kadetky

V neděli se odehrálo druhé kolo přeboru kadetek. Družstva: Dansport, Olymp B, Kavčí hory, Orion. My jsme zahajovaly první zápas až v 10 hodin. Jako první nás čekal soupeř Orion. Zde jsme předvedly vyrovnané výkony, ale štěstí přálo nám a zvítězily jsme 2:1. Poté jsme hrály proti Kavčím horám. Družstvo bylo tentokrát lepší a přehrálo nás 2:0. Jako poslední nás čekalo družstvo, které přišlo z druhé ligy. Věděly jsme, že musíme vyhrát, jinak do druhé ligy půjdem my. První set jsme nebyly schopné se vůbec soustředit, hodně jsme kazily a tak jsme prohrály 25:10. Druhý set se to otočilo! Na podání se dostala Kačka Novotná, která podávala až do stavu 24:9. Pak jsme zkazily a družstvo Olympu získalo 10 bod a my následně bod 25. Takže druhý set jsme zvítězily úplně stejně, jako předchozí set Olymp a to poměrem 25:10.  Ve třetím setu byly výkony opět vyrovnané, ale nám se opět dostala na podání Kačka Novotná, která svým nepříjemným servisem zkomplikovala hru Olympu natolik, že družstvo nám pouze přehrávalo balóny zadarmo. A my jsme byly na útoku přesné. Aničce Koštejnové vycházelo vše, na co sáhla a míče ji padaly na zem. To stejné naší druhé smečařce Růže Čermákové. Zvítězily jsme nakonec 2:1 a to nám prozatím zajistilo stříbrnou pozici. Složení: kapitánka Anička Koštejnová a Růža Čermáková na smeči. Eliška Holečková na náhře, Maru Krejzová a Amálka Průchová na účku, Bára Tomanová na liberu, Róza Kačírkova a Kačka Novotná na bloku.