Vedení Dansportu se loučilo s rokem 2009

Juniorky vítězí, junioři se nemohou chytit

Zatímco naše děvčata hladce porazila Klatovy na jejich půdě a dotáhla se na jeden bod čelu tabulky, junioři "nezabrali" ani v Liberci na Slavii.

Bez tréninku to prostě nejde!

Starší žákyně tento víkend bohužel neobhájily pozici v první lize a spadly. Způsobil to především odevzdaný zápas proti Slavia Kometa (1:2)

Kadeti i kadetky suverénně kralují Pražskému přeboru

Kadeti i kadetky v neděli rozdílem třídy "přejeli" všechny své soupeře ve druhém kole PP, když neztratili ani set.

Kolaps na jihu Čech

Ani napopáté jsme v juniorské extralize Jihočechy neporazili. Letos jsme tomu byli nejblíže, ale nepochopitelné selhání ve třetím setu prvního utkání nás připravilo o jasné vítězství...

Žáci mezi elitou České republiky

Kluci měli ve skupině opravdu nelehké soupeře: KCTM Vysočinu, DHL Ostravu a České Budějovice...

Škoda prvního zápasu

První zápas juniorské extraligy s ČZU Praha jsme tentokrát trestuhodně promarnili.