V pátek 19.6. se uskutečnil v aule ZŠ Emy Destinnové závěrečný klubový turnaj mladšího žactva. Velmi potěšilo zlepšení výkonnosti našeho mládí za poslední půlrok. Turnaje se zúčastnilo 13 chlapců a děvčat.
Z vítězství se radoval tým ve složení Bára Kuklíková a Adam Farahat, které nenašlo přemožitele. Stříbrnou příčku obsadilo družstvo Ella Štěrbová s Karlem Koulou, bronzovou Sofie Konvalinová, Josef Preclík a Kristýna Popelková.
Fota jsou z pátečního turnaje.
dan
CA Dantour je
hlavním partnerem