Čtyřicet nejstarších Dansporťáků a Dansporťaček uzavřelo v pátek závěrečným klubovým turnajem sezónu 2025/26.
Hrálo se za velkého vedra na letních kurtech Gymnázia Jana Keplera, ale ani to nesnížilo kvalitu předvedené hry.
V konkurenci šesti týmů zvítězilo bez porážky družstvo Bára Paulová, Olivia Nemashkalo, Anežka Horáková, Linda Buchnarová, Matyáš Král, Jáchym Cindr a Jiří Ryšavý před týmem Kateřina Nováková, Bára Volejníková, Zuzana Čepeláková, Kristýna Bratková, Jana Tatyrková, Dalibor Pavlovský a Vilém Svoboda.
Fota jsou ze závěrečného turnaje nejstarších.
dan
CA Dantour je
hlavním partnerem