Dansport » Home » Kadeti a junioři

Kyje - Dansport 3:1 (19,10,-25,19)

Vloženo: 5. 10. 2021

V pondělí 4.10. jsme odehráli první zápas Mistrovství Prahy mužů. Soutěž jsme zahájili již tradičně v Kyjích. Přijeli jsme v oslabené sestavě, a tak naše zahajovací sestava vypadala následovně: Matouš Feit na náhře, blokaři Šimon Melichárek a Adam Kramář, Vašek Akrman s Kryštofem Hrubým na smeči, účko Honza Medek a postu libera se ujal Tomáš Preisler. V prvním setu jsme se soupeře dlouho drželi, ale koncovku jsme nezvládli - 19:25. Do druhého setu, ve kterém jsme se dost trápili a jednoznačně jej nakonec prohráli, nastoupil místo Adama Olda Zajíček. Byli jsme tedy nuceni provést změny, a tak se na pozici smečaře  posunul Šimon místo Kryštofa, který vystřídal na postu nahrávače Matouše. Bojovnou a solidní hrou na síti jsme dlouho drželi domácí pod sebou. Koncovka se však opět tolik nedařila a my museli odvracet mečbol. Důležitá výměna se nám povedla díky šťastné smeči Šimona a povzbuzeni odvráceným koncem utkání jsme následně  vyhráli i další dva míče. Do čtvrtého setu jsme vstoupili v totožné sestavě. Hráli jsme dobře, akorát se zhoršil příjem. Nicméně jsme podlehli  soupeři 19:25 a celkově 1:3 na sety. Kyje vyhrála zejména díky svému fantastickému útoku středem, který jsme po celý zápas nebyli schopni ubránit. I tak jsme však byli celkem vyrovnaným soupeřem a forma kluků jde zápas od zápasu nahoru.

Sestava: Šimon Melichárek, Vašek Akrman, Kryštof Hrubý, Matouš Feit, Tomáš Preisler, Jan Medek, Adam Kramář a Oldřich Zajíček.