dansport - volejbalSK Dansport Praha - volejbal

Dansport » Home » Kadetky a juniorky

Dansport - Kralupy 0:3 a 0:3

Vloženo: 23. 9. 2020
JKY 1.liga 12.9.2020 _004.jpg

Základní sestava: Kačka Vávrová (N), Áňa Koštejnová (S, C), Julča Hachulská (S), Míša Hrabáková (B), Nina Maudling (B), Áďa Štěpánková (Ú) a Emča Srbová (L)
Střídaly: Johy Perglerová (Ú), Ámi Průchová (S), Barča Pazlarová (Ú), Anička Fatima Veselá (S) a Klárka Knapová (N)
Ačkoliv jsme měli vyrážet jako hostující tým do Kralup, střetli jsme se v druhém dvojzápase 1.ligy s celkem z Kralup nad Vltavou na domácí palubovce, jelikož si Kralupy vypůjčily "naši" halu a využili ji jako jejich domácí. Tento soupeř by měl být nejsilnější ve skupině, a tak jsme očekávali ještě těžší zápas než ten předchozí, ve kterém jsme podlehli Jablonci.
V prvním zápase jsme předváděli výkony jako na houpačce. V prvním a posledním setu jsme dostali od Kralup pořádnou lekci, zatímco ve druhé sadě jsme celou dobu mírně vedli, až koncovku jsme nezvládli. Ve druhém setu tedy holky podaly výborný výkon podpořený skvělým servisem, který jinak v ostatních setech i dalším zápase nefungoval tak jako na trénincích.
V druhém utkání jsme zahráli průměrně, a tak ani jednou jsme se soupeřem nedokázali dostat do koncovky. Samotný závěr zápasu byl tragický, nedařilo se vůbec nic, ačkoliv se holky snažily, nedosáhli jsme ani na 10 bodů.
Nedá se nic dělat, musíme zamakat hlavně na příjmu a přihrávce obecně, abychom se více dostávali k útoku a pestré hře, na které začínáme pracovat. Chtěl bych holky pochválit za nadšení pro hru, i když jsme většinu času prohrávali, a také za bojovnost.
Nyní nás konečně čeká zápasová pauza a my se pokusíme dohnat tréninkové manko zapříčiněné absencí na volejbalovém soustředění v Dřevěnici na konci srpna.
Nejlepší hráčka: Emča Srbová
Největší překvapení: Anička Fatima Veselá
Kryštof Hrubý, trenér týmu

 
JKY 1.liga 12.9.2020 _003.jpg
 

Související články:

 
© Saturn-Toya s.r.o., 2009