Dansport » Home » Kadetky a juniorky

Kadetky na výbornou

Vloženo: 1. 12. 2021

V neděli 28.11. kadetky odehrály 3. kolo PP. Vrátili jsme se do 1. ligy a úkolem bylo snížit ztrátu 6 bodů na vedoucí Slavii. Na tu jsme narazili hned v prvním střetnutí. Po vlažném úvodu (0:5) jsme se vzchopili a dotáhli soupeřky. Koncovku jsme šťastně zvládli - 25:23. Ve druhém setu jsme si pohodlně drželi vedení a dotáhli sadu do vítězného konce - 2:0. Ve druhém zápase proti Braníku jsme díky dobré mezihře a podání opět vyhráli 2:0. V souboji proti Mikulovce jsme potřebovali uhrát jeden set, abychom turnaj ovládli. To se povedlo hned v úvodní sadě. Poté tak dostaly více prostoru jiné hráčky, aby nabraly cenné zkušenosti. Přes prohru 1:2 jsme tedy skončili na 1. místě tabulky před Slavií. Stáhli jsme tedy 1 bod a posunuli se na 3. místo v celkovém hodnocení PP.

Sestava: Klára Knapová, Michaela Hrabáková, Natálie Pacltová ("C"), Šárka Svobodová, Ema Srbová, Dominika Buchnarová, Tereza Střihavková, Karla Burešová, Eliška Bailová, Johana Čiháková, Kristýna Rybová, Kristýna Novotná a Julie Štěpánková.

Nejlepší hráčka: Emča Srbová

Největší překvapení: Terka Střihavková