Dansport » Home » Kadetky a juniorky

Pět ligových bodů z Liberce

Vloženo: 30. 11. 2021

Liberec - Dansport 2:3 a 0:3

Do Liberce jsme na ligu odjeli s jasným cílem - vyhrát obě utkání. Tentokrát chyběly Julča Hachulská Natka Pacltová, Danča Špírková nebo Kačka Vávrová, a tak základní sestava vypadala následovně: Anička na náhře, Míša se Šárkou na bloku, Áďa na účku, Emča na liberu a smečařky Áňa s Rózou. V úvodním setu jsme předváděli průměrný volejbal, ale Liberci vyšla lépe koncovka. Slabší jsme byli zejména na útoku. V podobném duchu probíhal i druhý set. Naděje na vítězství se tak velmi snížila. Začali jsme špatně a až do stavu 19:19 byl Liberec nad námi. Pak přišel velký zlom. Vyhrávali jsme senzační a dlouhé výměny, a konečne tak zvládli závěrečnou část sady. Ta se později ukázala jako klíčová nejen v prvním zápase. Ve čtvrtém setu holky výborně útočily, přijímaly a hlavně podávaly. Tie-break jsme po proměnění druhého mečbolu zásluhou esa Šárky ovládli - 3:2. Ve druhém utkání jsme předváděli skvělou hru a zaslouženě zvítězili 3:0. Do Prahy si tak vezeme 5 bodů a v tabulce jsme poskočili na 4. místo před Jirkov díky lepšímu poměru bodů!

Sestava: Anna Koštejnová, Rozálie Kačírková ("C"), Johana Perglerová, Adéla Štěpánková, Michaela Hrabáková, Amélie Průchová, Klára Knapová, Šárka Svobodová, Ema Srbová a Anička Hrabáková.

Nejlepší hráčka: Áňa Koštejnová

Největší překvapení: Anička Hrabáková