Dansport » Home » Starší žáci

Zpět mezi elitou Prahy

Vloženo: 5. 10. 2021

S žáky jsme se v sobotu 2.10. vydali na první kolo pražského Přeboru, ve kterém jsme po neúspěšné kvalifikaci začínali v druhé lize. Vyrazili jsme ve složení Vojta Vytlačil, Vašek Horák, Matyáš Král, Albert Waage, Jakub Jelínek, Jan Majer, Matteo Castigliego, Šimon Janeček, David Kunc, Ivo Humpl, Tomáš Tatyrek. Do dne jsme nastoupili velmi silně, a to hned v prvním zápase proti Orionu B, kde měli šanci zahrát si i naši nejmladší a mohu dodat, že předvedli vynikající výkon. Po tedy první výhře 2:0 jsme nedostali moc oddechu a vrhli jsme se do zápasu proti Proseku B. Začátek setu nebyl zcela v našich rukách a nahnali jsme ztrátu několika bodů, které byly způsobeny převážně naší nesoustředěností na přijmu a servisu. Set se nám nakonec za stavu 20:20 podařilo otočit a udržet si chladnou hlavu, což nás vedlo k jeho vítězství. Druhý set už pro nás nebyl žádný problém. Soupeř se nechal psychicky odrovnat prohraným setem a už se mu nepodařilo vrátit do hry. Posledním zápasem proti Meteoru jsme už jen hladce propluli k našemu postupu zpátky do první ligy. Jsem na kluky pyšný a doufám, že se udrží jejich hráčské nasazení, abychom i nadále mohli sbírat vítězství.