Dansport » Home » Starší žákyně

Pár míčů od postupu

Vloženo: 18. 11. 2021

V neděli 14.11. odehrály starší žákyně 2. kolo pražského přeboru - 2. ligy.
Odehrána byla tři utkání postupně s Kometou B, Lvi Praha a Olympem. S Kometou jsme dobře začali a jasně vyhráli první set. Druhý jsme však bohužel polevili a prohráli. V tiebreaku jsme po dlouhém boji vyhráli 20:18.
Druhý zápas proti Lvům jsme celkem s převahou zvítězili 2:0. Doufali jsme proto, že vyhrajeme i s Olympem a zajistíme si tak postup do první ligy. Zápas holky začaly výborně a první set vyhrály. Druhý už bohužel nevyšel.
Špatným začátkem jsme nechali soupeře rozehrát a ani v tiebreaku jsme nezvítězili.
Za výkon se ale stydět nemusíme a to je hlavní. V celkovém součtu jsme společně s Kometou a Olympem měli stejně jak bodů, vyhraných a prohraných zápasů, i setů. Počítaly se tedy vyhrané a prohrané míče.
Bohužel jsme skončili na skore nejhůře a zůstali tak v druhé lize.
Nedělní sestava byla: Anna Hrabáková, Michaela a Linda Buchnarovi, Natalia Stache, Adéla Mrkvičková,
Adéla Paříková, Marie Akrmanová, Natalia Stsiapanava, Olga Škodová, Tereza Vylitová.