Dansport » Home » Kadeti a junioři

Dansport - Kladno 3:0 a 3:1

Vloženo: 10. 1. 2022

V sobotu naši junioři v domácí hale GJK na Pohořelci v 1. lize přivítali Kladno a po solidním výkonu si připsali do tabulky 6 bodů za dvě vítězství.
Základní sestava Maty Surý, Jakub Hámoň, Šimon Melichárek, Vašek Akrman, Adam Kramář, Honza Hořejší a libero Tomáš Preisler zvládla první zápas hladce 3:0 za necelou hodinu. Byli jsme lepší ve všech herních činnostech, jen na servisu se nám příliš nedařilo a také příjem podání mohl být lepší.
Druhý zápas jsme začali opět velmi dobře, ale od druhého setu se soupeř zlepšil. Ten jsme ještě vyhráli těsně v koncovce, ale třetí jsme již neuhájili. Ve čtvrtém setu jsme se přece jen zmobilizovali a dotáhli i druhé utkání do vítězného konce.
Do zápasů se postupně zapojili a byli k dispozici Olda Zajíček, Matouš Feit, Adam a Aleš Pacltovi, Josef Hůla a Maty Kaleta.
Našimi nejlepšími hráči byli nahrávač Maty Surý, blokař Šimon Melichárek a libero Tomáš Preisler.