Solidní výkony za dva body

Vloženo: 24. 1. 2024

Juniorky U22

Dansport (1.) - Dolní Újezd (4.) 1:3 (22,-14,-17,-12) a 0:3 (-15,-21,-27)
"V sobotu jsme zahájili druhou část ligy. Na domácí palubovce jsme se utkali s týmem TJ Sokol Dolní Újezd. V neúplné sestavě bez nahravačky Aničky Hrabákové a smečařky Aničky Panáčkové jsme zvládli vybojovat první set. Ve druhém setu se nám přestalo dařit jak na příjmu, tak na útoku. Soupeřkám jsme tedy podlehli s konečným stavem 14:25. Cílem bylo získat tři body a k tomu bylo za potřebí vyhrát třetí set. Začátek byl vyrovnaný, až do stavu 16:17, kdy si vzal náš trenér Kryštof Hrubý time, ten bohužel nepomohl a my prohráli 17:25. Nedařilo se nám ani na začátku čtvrtého setu, soupeřkám se podařilo získat náskok 12:3 a to se po dvou prohraných setech těžko dohánělo. I ve čtvrtém setu jsme tedy soupeřkám podlehli, přestože se náš výkon ke konci zápasu zase zvedl. Přes prohru 1:3 bych chtěla pochválit Kiki Novotnou, která se ujala pozice nahravačky velmi dobře a náhry byly po celý zápas stabilní." - kapitánka týmu a blokařka Domča Buchnarová
"Po předchozí prohře nastoupily holky do druhého zápasu se zvednutými hlavami a motivací se snažit vyhrát. První set se ale nezdařil a holky posbírali jen 15 bodů. Větší drama nastalo až ve druhém setu, který skončil 21:25. Poslední set byl z těch tří nejlepší. Holky opravdu makaly a bylo tam mnoho pohledných výměn. Sada nakonec skončila 27:29 po velkém boji." - libero a nejhlasitější člen týmu Anička "Váňa" Vaňková
sestava a body: Akrmanová 20, Kašparová 17, Hrabáková M. 12, Hanusová 11, Novotná 5, Adler 5, Paurová 4, Stache 4, Buchnarová D. a libera Bryndová, Srbová a Vaňková
statistiky: servis - Akrmanová (60 %), příjem - Hrabáková M. (55 %), útok - Paurová (61 %), blok - Hrabáková M. (4)
nejlepší hráčka: Veronika Adler

Juniorky U20

Dansport (4.) - Svitavy (1.) 3:2 (-18,10,-23,23,12) a 0:3 (-23,-16,-18)
"Do zápasu jsme opět vstupovali bez nahrávačky Aničky Hrabákové nebo libera Emči Srbové. Těchto rolí se velmi dobře ujaly Bětka Mohaplová s Verčou Bryndovou. V prvním utkání jsme střídali dobré chvíle se špatnými, každopádně po dramatických koncovkách jsme dokázali porazit vedoucí celek tabulky 3:2! Ve druhém zápase se nám bohužel nevyvedl první set, což se nakonec ukázalo jako klíčové. Musím zmínit, že v první sadě jsme napáchali mnoho hrubých chyb, které musíme příště zcela eliminovat. Zaslouženě tak vyhrály Svitavy, ale přesvědčili jsme se o tom, že tento soupeř je hratelný a na jeho půdě se popereme o co nejvíce bodů do tabulky. Za celý víkend bych chtěl velmi pochválit zastupující nahrávačky Kiki Novotnou a Bětku Mohaplovou, podaly velmi solidní výkony." - trenér Kryštof Hrubý
sestava a body: Akrmanová 29, Novotná 27, Skleničková 11, Adler 10, Buchnarová M. 8, Stache 6, Mohaplová 4, Buchnarová D. 2, Burešová, Kapeliukhivska a libera Bryndová 2, Vaňková
statistiky: servis - Buchnarová M. (63 %), příjem - Burešová (75 %), útok - Adler (68 %), blok - Novotná (3) nejlepší hráčka: Verča Bryndová

JKY U20 2.liga 14.1.2024_001.jpg JKY U20 2.liga 14.1.2024_002.jpg JKY U20 2.liga 14.1.2024_003.jpg JKY U20 2.liga 14.1.2024_004.jpg JKY U20 2.liga 14.1.2024_005.jpg JKY U20 2.liga 14.1.2024_006.jpg JKY U20 2.liga 14.1.2024_007.jpg JKY U20 2.liga 14.1.2024_008.jpg JKY U20 2.liga 14.1.2024_009.jpg JKY U20 2.liga 14.1.2024_010.jpg JKY U20 2.liga 14.1.2024_011.jpg JKY U20 2.liga 14.1.2024_012.jpg