dansport - volejbalSK Dansport Praha - volejbal

Dansport » Home » Muži

ČZU B - Dansport 2:3

Vloženo: 27. 11. 2009

Tento zápas měl ukázat, na co skutečně máme - první tým tabulky, navíc na svém hřišti, se jevil jako papírově nejtěžší soupeř. Nicméně posilněni vítězstvím v minulém kole, a po zjištění, že s extraligovým týmem ČZU má tento společný jen název,  jsme do utkání vstoupili velmi svižně a sestava Chlebič (N) – Můďa (B) – Kuba N. (S) – Bedla (U) – Mára (S) – Longr (B) – Viky (L) smetla soupeře v prvním setu z palubovky.

Druhé dějství bylo vyrovnané a rozhodovala koncovka, ve které jsme si trochu kákli a prohráli jsme ji rozdílem nejtěsnějším.

Zápas se celkově hrál ve velmi příjemné atmosféře, neboť s halou je spojena posilovna, která je oddělena pouze špryclemi, takže jsme po celou dobu měli výhled na vypracovaná, hekající mužská těla. Možná i to nás vyburcovalo k takovému výkonu. Kromě toho musím pochválit také rozhodčího, který hned od začátku utkání věděl, na které čáry se hraje, což nebývá v této soutěži pravidlem.

Borci v tílkách nás ale ve třetím setu rozhodili až moc, neboť jsme se během něj jenom hledali a nenašli. Čtvrtý set začal Můďa velmi dobře na servisu, a celkově jsme se vrátili ke hře z prvního setu, která měla opravdu extraligové..no, prvoligové..a nebuďme neskromní, druholigové parametry.

V tiebreaku jsme si ČZU drželi celou dobu od těla. Velmi dobře se dařilo celému týmu, ale..tedy dělám to nerad, ale musím pochválit Viktora, který předváděl v poli tygří skoky a na příjmu (kromě koncovky tiebreaku, ale ta není tak podstatná) nezaváhal. Jen kvůli již zmiňovaným divákům jsme nechali soupeře dotáhnout a pak jsme v pravý čas zabrali, abychom si z haly vedoucího týmu odvezli cenné vítězství. V úterý hrajeme doma od 17.30 proti Kyjím.Srdečně zveme všechny fanoušky, a pozor - prvních padesát příchozích má vstup zdarma a jako bonus polibek od naší hvězdy Martina Mudrocha!

Viktor Pak, hrající trenér týmu

 

Související články:

 
© Saturn-Toya s.r.o., 2009